01

Robotów koszących

KLUCZ DO PERFEKCJI

Angielski przepis na idealny trawnik: „kosić codziennie przez 100 lat”. Nic nie daje lepszych efektów przy pielęgnacji trawnika, jak codzienne koszenie. Ambrogio Robot oddaje nam codziennie idealnie skoszony trawnik.

BEZPIECZEŃSTWO

Ambrogio został tak skonstruowany, aby przy swojej maksymalnej wydajności i sile koszenia, zachować również maksimum bezpieczeństwa dla otoczenia. Wyposażono go w osłonę noża, czujniki uniesienia oraz dodatkowy przycisk awaryjny STOP.

EKOLOGIA

Brak spalin, brak konieczności utylizacji skoszonej trawy, cicha praca silników, oszczędność nawozów oraz wody zużytej do podlewania. To wszystko dzięki codziennemu koszeniu i mulczowaniu ściętej trawy, która naturalnie użyźnia glebę i zatrzymuje niej wodę.

PEŁNA AUTOMATYKA

Ambrogio jest całkowicie samodzielny. Dzięki odpowie-dniemu zaprogramowaniu jego czasu pracy, możesz cieszyć się idealnie skoszonym trawnikiem zawsze kiedy tylko zechcesz! Dostęp możliwy jest też na odle-głość poprzez smartfon lub tablet.

02

Ambrogio

Ambrogio Robot jest automatyczną kosiarką dbającą całkowicie samodzielnie o każdy trawnik, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Obecna od ponad 18 lat na rynku, kosiarka Ambrogio jest idealnym robotem dla osób poszukujących profesjonalizmu, innowacji technologicznych oraz doskonałości w połączeniu z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Zaawansowana technologia i wysoka jakość użytych materiałów pozwalają Tobie samemu decydować kiedy robot pracuje w ciągu doby, dzięki czemu ogród jest do Twojej dyspozycji zawsze kiedy tylko go potrzebujesz. Wprowadzone przez ZCS zupełnie nowe, inteligentne rozwiązania i technologie umożliwiają Ci bezpieczną łączność z robotem. W erze cyfryzacji, kosiarka robot mówi językiem przyszłości, upraszczając nam życie: Ambrogio daje nam czas i swobodę cieszenia się ogrodem, spędzania czasu na świeżym powietrzu kontrolując i sterując robotem nawet z dala od domu.

03

ROBOTÓW

TRZY LINIE

TAK WIELE MOŻLIWOŚCI

AMBROGIO Linia Pro

Zaawansowana technologicznie

AMBROGIO Linia Green

Prosta i intuicyjna

AMBROGIO Linia Next

Innowacyjna i modułowa

04

ROBOTÓW

4.0 BASIC MEDIUM

Innowacyjność generacji NEXT

4.0 ELITE PREMIUM

Super inteligentny i elastyczny

05

MOBILNA

APP AMBROGIO REMOTE – Jeszcze bardziej interaktywna i przyjazna!

Aplikacja z modułem ZTS Connect 4.0 to nowe urządzenie, które umożliwia łączenie i współpracę z robotem zawsze i wszędzie (poprzez Twój własny smartfon lub tablet). Korzystając z aplikacji Ambrogio Remote można skonfigurować czas pracy robota, sprawdzić lokalizację (lokalizacja geograficzna), wyłączyć z pracy i/lub wskazać pracę na określonych obszarach w ogrodzie (Go Away), monitorować pracę robota i otrzymywać ostrzeżenia w przypadku kradzieży (Geo fence alarm, rozwinięty system zapobiegający kradzieży).

STEROWANIE ZDALNE

Zdalna kontrola robota poprzez połączenie
Bluetooth Twojego telefonu

LOKALIZACJA GEOGRAFICZNA

Automatyczna lokalizacja robota koszącego na mapie
dzięki sygnalizacji GPS

ALARM GEOFENCE

Nowoczesny, zaawansowany system ochrony antykradzieżowej

“GO HOME SYSTEM”

Funkcja powrotu do stacji ładującej

INSTRUKCJA POD RĘKĄ

Dostęp do instrukcji z poziomu aplikacji z
przyjaznym interfejsem i intuicyjną nawigacją

BLOKOWANIE TERENU

System wykluczenia określonego terenu
z obszaru działania robota

ZCS CONNECT 4.0

PRZYSZŁOŚĆ JEST TU I TERAZ